Sydney Sweeney’in Florida’daki evinden ilk kareler

Emmy Ödüllü ‘Euphoria’ dizisinin 26 yaşındaki yıldızı Sydney Sweeney, Florida’da satın aldığı ultra lüks malikaneyle gündeme geldi.

Ünlü isim okyanus kıyısındaki yeni evini 13.5 milyon dolara satın aldı. Malikane için aslında 18 milyon dolar istendiği, bu nedenle Sweeney’nin 4.5 milyon dolar kâra geçtiği de öğrenildi.

SPOR SALONU VE SONSUZLUK HAVUZU VAR

7 bin 720 metrekarelik malikanede altı yatak odası, sekiz banyo, bir şef mutfağı, 520 şişelik bir şarap mahzeni, 330 galonluk bir akvaryum, bir asansör, bir spor salonu, bir oyun odası ve otopark bulunuyor.

GENİŞ BİR ARAZİDE YER ALIYOR

Key West’ten yaklaşık 30 dakika uzaklıkta geniş bir arazi üzerinde yer alan ev, aktrise bolca mahremiyet de sağlayacak bir konumda.

Sydney Sweeney’nin evi tek başına mı satın aldığı, yoksa 40 yaşındaki nişanlısı Jonathan Davino ile ortak bir yatırım mı yaptığı ise belli değil.

LOS ANGELES’TAKİ EVİ 3 MİLYON DOLAR

TMZ; Florida’ya yerleşen güzel oyuncunun Los Angeles’taki evini de elinde tutmayı planladığını bildirdi. Ünlü isim, söz konusu evini Kasım 2021’de 3 milyon dolara satın almıştı.

1933 yılında inşa edilen 3 bin 200 metrekarelik ev, beş yatak odası ve dört banyoya sahip ve Los Angeles’ın Westwood semtinde bir yamacın tepesinde yer alıyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x